سنگ رویه کابینت

سنگ رویه کابینت

سنگ رویه کابینت


سنگ رویه کابینت

آشپزخانه همیشه به عنوان قلب و مرکز خانه قرار گرفته است و همیشه از مهم ترین مکان ها جهت طراحی بوده است . یکی از بارزترین نکاتی که باید در طرحی کابینت های آشپزخانه در نظر گرفت سنگ رویه کابینت است .که در انتخاب آن باید فاکتور های مهمی نظیر کیفیت ، متریال ،طرح و قیمت در نظ گرفته شود .که نیازمند شناخت کافی از سنگ های رویه کابینت است .
در زیر متریال های سنگ رویه کابینت به طور اختصار توضیح داده شده است .

بهترین صفحه کابینت

سنگ رویه کابینت کورین

سنگ رویه کابینت کورین ، از جمله صفحات مصنوعی است که از مهم ترین قابلیت های آن یکپارچگی این صفحات است بدین صورت که در هر ابعاد و طرحی کاملا بدون درز اجرا میشود .یکی دیگر از ویژگی های بارز این صفحات ،خمیدگی این صفحات است که قابلیت خم پذیری در اشکال مختلف را دارند . بدون درز اجرا شدن این صفحات باعث میشئذ در هر ابعادی کاملا یکپارجه بر روی سنگ کابینت اجرا شود که مانع از ایجاد باکتری در محل درزها شده و آنتی باکتریال میباشند .

نمونه کورین های پرفروش :

صفحات کابینت

کابینت کوارتز

سنگ رویه کابینت کوارتز از صفحاتی است که مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد از این آنتی باکتریال بوده وبرای صفحات کابینت بسیار مناسب است .ابعاد بزرگ اسلب های سنگ رویه کابینت کوارتز نیز باعث شده است که این صفحات در اکثر مواقع بدون درز اجرا شوند . جهت مشاهده رنگ کوارتز به لینک روبرو مراجعه نمایید .
جهت دریافت اطلاعات در مورد قیمت کوارتز به لینک مراجعه نمایید

 

چند نمونه از سنگ های پرفروش توتم کوارتز

سنگ طبیعی رویه کابینت

 

سنگ طبیعی رویه کابینت دارای کیفیت های متفاوتی است که در آن باید حتما خریدار اطلاعات کافی راحب این صفحات داشته باشند بدین علت که بعصی از این صفحات بسیار نرد و شککنده هستند و اصلا کیفیت کناسبی برای رویه کابینت را ندارند .

1577013279 best granite kitchen platforms design options for modern home interiors 6 1

سنگ رویه کابینت مارمونایت و SPL

 

سنگ رویه کابینت رگه دار مارمونایت و SPL که کاملا ضد آب بوده و مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد از اینرو این صفحات آنتی باکتریال هستند و متریال مناسبی جهت صفحات کابینت آشپزخانه و روشویی ها میباشد . سنگ مارمونایت ترکیبی از کورین و کوارتز است .به دین صورت که در لایه خارجی .سنگ مارمونایت دارای مقاومت در برابر خط و خش را دارا میباشد یکی از مواردی که سنگ مارمونایت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است وجود طرح های رگه دار مانند سنگ طبیعی میباشد ازویژگی های سنگ مارمونایت فینیش های نرم و برجسته این سطوح است که حس سنگ طبیعی را ایجاد میکند . همچمین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به طرح ها رگه دار بزرگ در سنگ های کوارتز و دکتون است .سختی بالایی که نسبت به سنگ کورین دارا میباشند به خصوص در رنگ های تیره ، نسب به کورین بسیار مناسب تر است . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سنگ مارمونایت به لینک هایلات شده مراجعه نمایید .

چند نمونه از سنگ های مارمونایت و SPL :

رنگ های مارمونایت :

رنگ های SPL :

×