کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه


کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

کابینت بسته به نوع مواد خام به کابینت‌های فلز، کابینت‌ چوب، کابینت‌ ام‌دی‌اف، کابینت‌ های گلاس، کابینت‌  پی‌وی‌سی، کابینت‌ ممبران و یا کابینت‌ ترکیبی تقسیم می‌شوند.که هر کدام از این متریال حسن و معایب خود را دارد.کابینت های آشپزخانه ام دی اف از جز متریال های با قیمت مناسب میباشد و کابینت های آشپزخانه های گلاس بیشتر برای کابینت های مدرن استفاده میشود،کابینت ممبران بیشتر برای کابینت های کلاسیک با هزینه کمتر از چوب قابل اجرا میباشد که قابلیت های ابزار خوردن،سر ستون و طرح های کلاسیک را دارا میباشد.از کابینت های  آشپزخانه پی وی سی در محیط های مرطوب استفاده میشود که طی مرور زمان کیفیت صفحه از بین نرود.

· طراحی انواع کابینت اشپزخانه

طراحی کابینت اشپزخانه به دو صورت است:

1. کا بینت به سبک طراحی کلاسیک

2. کا بینت به سبک طراحی مدرن

3. کابینت با طراحی کلاسیک

کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه به سبک کلاسیک طرحی شیک است و برای اشپزخانه هایی که دارای فضای بزرگی هستند بسیار کاربردی است . طراحی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک عمدتا به صورت چوب و ممبران است.دکور بندی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک هندسی است. طراحی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک ابزارهای خاص سبک خود را دارد که نمایی خیره کننده دارد.

طراحی کابینت  به سبک کلاسیک دارای تاج و پاخور چوبی است که با طرح هایی مجلل و به صورت قرینه طراحی می شود. دستگیره آن ها از روکش طلا و یا برنز تزئین شده.در طراحی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک از فرم های قوس دار و دایره شکل استفاده شده است

درطراحی کابینت ها به سبک کلاسیک ، نکته ی جالب این است که شما می توانید لوازم اشپزخانه خود مانند یخچال، گاز و … به طور نامحسوس در کابینت کلاسیک آشپزخانه خود پنهان بمانند.

 1499856457 2

· طراحی کابینت آشپزخانه به سبک مدرن

در طراحی آشپزخانه به سبک مدرن عمدتا از ام‌دی‌اف،های گلاس،پی‌وی‌سی،ممبران استفاده می شود و و برای اشپزخانه هایی که دارای فضای بزرگی هستند بسیار کاربردی است.

اگر فضای اشپزخانه شما کوچک است نگران نباشید زیرا با پیروی از اصول طراحی می توان یک فضای کوچک را بزرگ و دلباز نشان داد .چیدمان وسایل آشپزخانه از جمله کابینت ها به آزاد کردن فضا کمک بسیار زیادی خواهد کرد.با طراحی کابینت های اشپزخانه به صورت مدرن می توانید یک فضای کوچیک را به فضایی بزرگ تبدیل کرد قرار دادن کاشی های آشپزخانه به شکل مورب یا اریب، عوض کردن کابینت های کهنه همگی تاثیر زیادی بروی  روند طراحی آشپزخانه کوچک خواهد گذاشت.

 1499856666 sکابینت آشپزخانه

×